Půjčovna kostýmů a rekvizit

Kostýmní a rekvizitní fundus, který je nedílnou součástí filmových ateliérů Barrandov, patří k nejrozsáhlejším půjčovnám v Evropě. Kostýmní fundus nabízí unikátní kolekci více než 350 000 kostýmů a kostýmních doplňků, které jsou přehledně uspořádány podle druhů a historických slohů v časové linii od pravěku až po současnost. Kostýmní a rekvizitní fundus se zaměřuje především na filmové a televizní projekty. Veřejnost má však dveře také otevřené.

 

Ze široké nabídky si jistě vybere každý, kdo se chce pobavit na firemním večírku, oslnit na plese se specifickou tematikou (Velký Gatsby, Moulin Rouge, Mušketýři apod.) nebo se zapojit do masopustního či historického průvodu.
Rozsáhlý rekvizitní fundus umožní zájemcům zařídit jakoukoliv dekoraci. Nabízíme desetitisíce kusů nábytku, koberců, dekoračních látek a rekvizit různých historických období.

Doplňkové služby

Vzhledem k rozsáhlosti a struktuře kostýmních fundusů, které jsou přednostně určeny profesionálům, je nezbytná pomoc naší profesionální kostymérky, která kostým připraví a pomůže s vyzkoušením. Pro objednání této služby je nutné si dopředu domluvit schůzku podle časových možností kostymérek,
které kostýmní servis zajišťují, totéž je možné nabídnout i u rekvizit.
V katalogu jsou uvedeny pouze vzorové fotografie znázorňující různé typy a období. 

 

Otevírací doba

Po – Pá 7:00 - 15:30
o víkendu a státních svátcích zavřeno

 

 

 

  Zpět