PŮJČOVNA KOSTÝMŮ

Kostýmní fundus, který je nedílnou součástí filmových ateliérů Barrandov, patří k nejrozsáhlejším půjčovnám kostýmů v Evropě.
Nabízí unikátní kolekci více než 350 000 kostýmů a kostýmních doplňků, které jsou přehledně uspořádány podle druhů a historických slohů v časové linii od pravěku až po současnost.

Kostýmní fundus zajišťuje kostýmy pro české i zahraniční filmy. V minulosti jsme pomohli „obléknout“ například slavný film Amadeus,
který získal Oscara za kostýmní výpravu. Podíleli jsme se na kostýmní výpravě filmů Oliver Twist, Letopisy Narnie, Bídníci, Edith Piaf a zapůjčili jsme sérii renesančních dobových kostýmů pro natáčení irského historického seriálu Tudorovci. V našich krejčovských dílnách vznikaly kostýmy například pro dánský film Královská aféra, švédské drama Šimon a duby, německý snímek Hannah Arendt i český seriál První republika.

Doplňkové služby

Zákazníkům, kteří nemají možnost poslat do Prahy celý realizační tým, ale pouze hlavní kostýmní výtvarnici projektu, nabízíme asistenci při výběru kostýmů. Tato služba je určena přednostně našim stálým klientům a je podmíněna časovými možnostmi našich kostymérek, které kostýmní servis zajišťují. V případě potřeby můžeme zákazníkům, kterým jsme nemohli vyhovět, doporučit externí kostýmní asistentku.
V katalogu jsou uvedeny pouze vzorové fotografie znázorňující různé typy a období. 

 

Otevírací doba

Po – Pá   7:00 - 15:30
o víkendu a státních svátcích zavřeno
čas nad rámec otevírací doby je určen k úklidu, přípravám a administrativní práci

Pokladna

Po – Pá   7:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00
o víkendu a státních svátcích zavřeno

Kontakt

Dominika Charousová
Obchodní zástupce
  +420 267 072 214
  fundus@barrandov.cz 

 

Zpět