O NÁS

Barrandovský fundus, který je nedílnou součástí Barrandov Studia, patří k největším půjčovnám v Evropě. Nabízíme více než 500 000 kusů kostýmů, rekvizit a sortimentu pro maskérskou výpravu doslova „od pravěku po současnost“. Vynikající pověsti se těší také práce našich barrandovských kostýmních a rekvizitních dílen.

Oddělení kostýmního fundusu nabízí unikátní kolekci více než 350 000 kusů kostýmů, obuvi, vlásenek a dalších kostýmních doplňků. Naší specialitou je zpracování zakázek náročných historických kostýmů ve špičkové kvalitě.

Barrandovský rekvizitní fundus je neméně rozsáhlý. Najdete zde nábytek z různých epoch (30 000 kusů), koberce a dekorační látky (20 000 kusů), elektrorekvizity a svícny (20 000 kusů) a drobné rekvizity (70 000 kusů). 

Jsme zde pro vaše audiovizuální projekty (film, televize, reklama) i jiné akce (společenské akce, výstavy, divadlo, umělecké fotografování), můžete se na nás obrátit také s žádostmi o soukromé zápůjčky.

 

Zprostředkujeme také možnost pronájmu zbraní a historických vozů s odbornou konzultací u našich partnerů.

 

Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici pro veškeré informace. Vaše požadavky na výběr kostýmů a rekvizit jsme schopni vyřídit i tzv. na dálku – online pomocí e-mailu, telefonu a videokonferencí, bez nutnosti navštívit naše sklady nebo dokonce Českou republiku.

 

Pro zahraniční zakázky dokážeme zajistit kompletní přepravu kostýmů a rekvizit po celém světě. Spolupracujeme s renovovanými dopravními společnostmi a jsem tak připraveni splnit vaše konkrétní požadavky. Pro země mimo EU zajistíme dokumenty ATA Carnet potřebné pro celní přepravu.

 

Sledujte nás také zde:
www.barrandovstudio.cz
FACEBOOK Barrandov Studio
FACEBOOK Fundus Barrandov Studio
INSTAGRAM
TWITTER

 

Zpět