KREJČOVSKÁ A MODISTICKÁ DÍLNA

Barrandovské dílny si díky zkušenostem s výrobou filmových a historických kostýmů udržují vysoký standard kvality zhotovení oděvů. Naší specialitou jsou náročné zakázky od konstrukce střihů až po finální zpracovaní ve špičkové kvalitě. Jako jedni z mála stále používáme klasické vypracování oděvů a klobouků. 

Vzhledem k stabilně vysoké vytíženosti našich dílen doporučujeme plánovat výrobu kostýmů s předstihem několika týdnů.
Cena je závislá na druhu a kvalitě zvoleného materiálu, spotřebě materiálu, množství zdobení, množství ručního šití a celkové náročnosti zhotovení.

Kostýmů, které prošly rukama našich mistrů, scénických krejčí a modistek je nepřeberné množství. Z poslední doby lze jmenovat - Tři bratři, Masaryk, Lída Baarová, Královská aféra, Putování za vánoční hvězdou, Habermannův mlýn, Normal, Ve stínu, Wilsonov a další.
Kromě filmových projektů se barrandovské dílny věnují zhotovování kostýmů pro výstavní účely. Barrandovský krejčovský a modistický um zpestřil nejednu výstavu, např. Karlštejnský poklad - kultura císařského dvora Karla IV. na hradě Karlštejn (2016), Pernštejnové a jejich doba v Salmovském paláci (2012), Expozice času v Šternberku (2014), Druhý život Karla IV. na Karlově univerzitě (2016), stálá expozice městského muzea v Týně nad Vltavou (2015), Zlatá ulička na Pražském Hradě a další.

 

  Zpět