EXPOZICE FILMPOINT A PROHLÍDKY

 

 

VÝSTAVNÍ PROSTOR FILMPOINT

To nejzajímavější z Barrandov Studia můžete u nás vidět i na jediném místě! Výstavní prostor Filmpoint vás provede historií a vývojem barrandovských studií a představí vám tajuplný a okouzlující svět stříbrného plátna prostřednictvím kostýmů, rekvizit a dalších kuriozit jak z projektů minulých, tak těch současných. Technicky založení návštěvníci ocení ukázky filmové techniky.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY BARRANDOV STUDIA

Organizujete turistické zájezdy? Chcete se pobavit s partou přátel, nebo si s pracovním kolektivem oddechnout od denního shonu?
Právě pro vás máme v nabídce komentovanou celobarrandovskou prohlídku, která vás zavede do výstavního prostoru Filmpoint a dále se podíváte na některé z filmových ateliérů, navštívíte fundus - oddělení kostýmů a rekvizit, projdete si celý areál a dozvíte se něco o vzniku a vývoji studia.

Výklad umíme zaměřit na to, co vás nejvíc zajímá a přizpůsobit ho různým věkovým kategoriím. Prohlídku je možné objednat v českém nebo anglickém jazyce pro skupiny o minimálním počtu 10 osob.

PROHLÍDKY PRO ŠKOLY

Hledáte zajímavé téma školního výletu do Prahy? Domluvte pro své studenty prohlídku Barrandov Studia, kterou je možné zvolit podle oblasti zájmu.
Výklad jsme schopni upravit pro všechny typy škol - od mateřských až po vysoké.
Minimální počet účastníků čili velikost třídy, aby se mohla prohlídka uskutečnit, je 10 žáků.

Kde nás najdete

Výstavní prostor Filmpoint se nachází přímo v historické budově Barrandov Studia na Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5. Vstup do Filmpointu je přímo v prostředním vchodě naší hlavní budovy, u paty centrální věže. Nejbližší zastávka MHD se jmenuje „Filmové ateliéry“ a staví tam autobus č. 105 a 230.

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE

S ohledem na naplněnou kapacitu filmových ateliérů bohužel musíme veškeré prohlídky od 1. 7. 2023 až do odvolání pozastavit.
 
O zahájení prohlídek vás budeme včas informovat.
 
Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši budoucí návštěvu!

 

Kontakt
 +420 720 062 923
  prohlidky@barrandov.cz

CENÍKY A REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

FILMPOINT

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zpět