EXPOZICE FILMPOINT A PROHLÍDKY

 

FILMPOINT

To nejzajímavější z Barrandov Studia můžete u nás vidět i na jediném místě! Výstavní prostor Filmpoint vás provede historií a vývojem studií, nahlédnete do stylizované maskérny, kostymérny i dílny, uvidíte vybrané originální kostýmy vždy v tematické výstavě a můžete se vyfotit v připraveném fotokoutku za použití doplňků a částí kostýmů.
Výstava je doplněna texty a fotografiemi mapujícími vznik současných i legendárních projektů, na kterých Barrandov Studio spolupracovalo. 

DOČASNÁ VÝSTAVA

Filmy Oldřicha Lipského

Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si s námi připomenout jeho slavné komedie!

Připravili jsme pro vás výstavu kostýmů a fotografií z filmů, které vznikly ve spolupráci s Barrandov Studiem. Těšit se můžete na filmy Tři veterániČtyři vraždy stačí, drahouškuAť žijí duchové!Marečku, podejte mi pero!Limonádový Joe a mnoho dalších. To vše můžete vidět ve výstavním prostoru Barrandov Studia Filmpoint od 12. 1. do 4. 8. 2019. 

O víkendech nás můžete navštívit bez objednání, vždy mezi 10 - 16 hodinou. Skupiny 10 a více osob se mohou objednat i během pracovních dní.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY BARRANDOV STUDIA

Organizujete turistické zájezdy? Chcete se pobavit s partou přátel, nebo si s pracovním kolektivem oddechnout od denního shonu?
Právě pro vás máme v nabídce podrobnou celobarrandovskou prohlídku, která vás zavede do výstavního prostoru Filmpoint, s procházkou areálem Barrandov Studia. Výklad umíme zaměřit na to, co vás nejvíc zajímá a přizpůsobit ho různým věkovým kategoriím. Prohlídku je možné objednat v českém nebo anglickém jazyce pro skupiny 10 - 60 osob.
Prohlídky probíhají pouze v pracovní dny.

PROHLÍDKY PRO ŠKOLY

Hledáte zajímavé téma školního výletu do Prahy? Domluvte pro své studenty prohlídku Barrandov Studia, kterou je možné zvolit podle oblasti zájmu.
Výklad jsme schopni upravit pro všechny typy škol - od mateřských až po vysoké.
Minimální počet účastníků čili velikost třídy, aby se mohla prohlídka uskutečnit, je 10 žáků.

Kde nás najdete

Výstavní prostor Filmpoint se nachází přímo v historické budově Barrandov Studia na Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5. Vstup do Filmpointu je přímo pod neonem BARRANDOV STUDIO, u paty centrální věže. Nejbližší zastávka MHD se jmenuje „Filmové ateliéry“ a staví tam autobus č. 105 a 230.

Kontakt
 +420 267 071 122
  prohlidky@barrandov.cz


Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zpět